WYSYŁKA i PŁATNOŚĆ

Płatności w sklepie internetowym:

– płatność PayU – płatności internetowe w naszym sklepie obsługuje PayU. Płatności można dokonać online do wszystkich banków, BLIK-iem oraz kartami płatniczymi
– płatność przy odbiorze – zapłata gotówką kurierowi w momencie odbioru przesyłki.

Płatność w sklepie stacjonarnym:

Płatność za zakupy w naszym sklepie stacjonarnym można regulować gotówką, kartami płatniczym, BLIK-iem oraz zbliżeniowo urządzeniami mobilnymi.

Wysyłka:

Zamówienia złożone w sklepie internetowym Scoot Island wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS lub DPD.

Czas transportu przesyłki wynosi 1-2 dni lecz większość przesyłek dociera do odbiorców już w następnym dniu roboczym od nadania.

Koszt dostawy na terenie Polski niezależnie od formy płatności wynosi 15 zł. Powyżej 500 zł wysyłka gratis!

Zapraszamy także do zakupów w naszym sklepie stacjonarnym w Poznaniu. Służymy fachową poradą w wyborze, a także możliwością przetestowania naszych produktów.

REKLAMACJE I ZWROTY

Na produkty w sklepie Scoot Island przysługują 2 lata gwarancji (chyba że pod produktem jest napisane inaczej).

Reklamacje przyjmujemy drogą elektroniczną na adres info@scootisland.com.

Odstapienie od umowy:
Zgodnie z obowiązującym prawem mogą Państwo odstąpić od umowy sprzedaży towaru (tj. zrezygnować z towaru zakupionego w sklepie Micro Polska i zwrócić towar bez podania przyczyny) w ciągu 14 (czternastu) dni od dnia objęcia towaru w posiadanie przez Państwa lub wskazaną przez Państwa osobę trzecią inną niż przewoźnik, a w przypadku umowy sprzedaży, która obejmuje wiele towarów, które są dostarczane osobno, partiami lub w częściach w terminie 14 (czternastu) dni od dnia objęcia w posiadanie ostatniego towaru, partii lub części.

W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy sprzedaży towaru należy w wyznaczonym terminie złożyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży towaru kierując je na adres:

SCOOT ISLAND

ul. Św. Michała 43

61-119 Poznań

lub mailem – info@scootisland.com