BLOG

Najtańsza hulajnoga MGP – jaką wybrać?

najtańsza hulajnoga MGP

W dorobku MGP jest mnóstwo pojazdów, każdy znajdzie coś dla siebie. Interesuje Cię najtańsza hulajnoga MGP, ponieważ masz pod ręką mniejszy budżet? Jeśli tak, znalazłeś/aś się w dobrym miejscu – ten artykuł jest dla Ciebie. Postanowiliśmy wybrać, po czym opisać z nich 3, które uwielbiamy i sprzedają się jak świeże bułeczki!

MGP to australijska marka, która cechuje się największym doświadczeniem na rynku hulajnóg wyczynowych. Jej sukces opiera się na unikalnym zestawie cech, dzięki którym sukcesywnie zdobywa coraz to nowsze rzesze wiernych fanów. Wśród ów cech znajdują się innowacyjność, pierwszorzędna jakość materiałów i bezpieczeństwo

Założona w 2002 roku MGP dobrze wie, jak rozkochać w sobie ridera. Czy to duży, czy mały, nowy w świecie scooteringu, czy wyraźnie doświadczony – każdy znajdzie dla siebie model, który porwie jego serce.

MGP jest przede wszystkim liderem w Australii, USA i Europie i naprawdę mało kto nie słyszał o tej marce. W końcu jeżdżą na niej mistrzowie – chociażby Ryan Williams, ikona wśród najpopularniejszych riderów. Przez lata był częścią teamu MGP i do dziś chwali sobie ich produkty. Jednak ich sława, oprócz tego, że jest niezbitym dowodem na niesamowite doznania z użytkowania, sprawia, że MGP posiada hulajnogi głównie z najwyższej półki – czasem również cenowej. 

Oczywiście, możemy zapewnić, że hulajnogi są warte swojej ceny, ale rozumiemy także, że niekoniecznie chcesz wydać górę pieniędzy na wyczynówkę. Powody mogą być różne – może jesteś początkujący i chcesz po prostu sprawdzić, czy jazda wyczynowa jest dla ciebie?

Nieważne, dlaczego Twoim celem jest najtańsza hulajnoga MGP – ważne, że się tutaj znalazłeś/aś! Chcę Ci pokazać, że sprzęt tego producenta wcale nie musi być poza Twoim zasięgiem. Możesz “zostać częścią teamu MGP” i cieszyć się z pełnej wrażeń jazdy! 

Ponieważ dla australijskiego producenta ważne jest dobro każdego swojego ridera, mniejsza cena zupełnie nie oznacza, że hulajnoga należy do gorszego sortu. Zestaw cech związany na początku pojawia się we wszystkich modelach MGP, dlatego nie ma co się martwić.

 

1 najtańsza hulajnoga MGP – MGP Carve Pro-X

 

najtańsza hulajnoga MGP - MGP Carve Pro X

 

Jeśli przede wszystkim marzysz o hulajnodze, która pozwoli Ci na nieograniczone skoki i akrobacje, potrzebujesz sprzętu wytrzymałego i godnego zaufania. Właśnie to zapewnia hulajnoga wyczynowa MGP Carve Pro-X! 

Jest stworzona dla riderów mniej więcej już od 6 roku życia, ponieważ wysokość od ziemi do kierownicy wynosi 78,7 cm. Osoby mające niewiarygodny talent do psucia przedmiotów powinny być zachwycone, ponieważ ta wyczynówka daje z siebie wszystko.

Sama kierownica jest w kształcie litery T, rozwiązanie dość rzadkie wśród MGP, dotychczas posiadała ją jedynie MGP Origin Nitro, czyli jeden z flagowych modeli.

Podest jest aluminiowy i wyprodukowany w taki sposób, że sprawdza się nawet w najbardziej wymagających warunkach. Marka cechuje się wyjątkowym procesem tworzenia, dzięki czemu nie musisz myśleć o swoim bezpieczeństwie – hulajnoga robi to za Ciebie!

Inną ważną cechą są kółka o średnicy 100 mm, które pozwalają Ci na gładką oraz przyjemną jazdę po różnych powierzchniach. Waga hulajnogi to zaledwie 3,28 kg, czyli naprawdę mało. Sprawia to, że wykonujesz triki z łatwością i dużą precyzją. Podsumowując, MGP Carve Pro-X to pakiet pełen cudowności.

 

najtańsza hulajnoga MGP - MGP Carve Pro X zbliżenie

 

2 najtańsza hulajnoga MGP – MGP Carve Elite

 

hulajnoga MGP Carve Elite gold black bok

 

 

Jak mówi hasło przewodnie – wybierz MGP Carve Elite i dołącz do elity! Jest to stosunkowo młody pojazd wśród członków rodziny MGP, jednak nieustannie udowadnia, że wcale nie odstaje od reszty, wręcz przeciwnie. 

Cała seria Carve powstała z myślą o młodych riderach, Elite zalecamy dla dzieci od 7 roku życia, które nie zdążyły złapać ogrom doświadczenia, ale mają za to ogrom zapału. Znakomicie wspiera naukę trików, dostosowując się do Twoich potrzeb. Jedna z głównych zalet tego modelu to jego wygląd, który całkiem wyróżnia się na tle innych wyczynówek.

Podest zaprojektowano tak, byś mógł/mogła zaufać hulajnodze i komfortowo ułożyć stopy podczas przeróżnych trików. Niewielka waga – 3,47 kg – tym bardziej ułatwia całą sprawę, nie musisz przejmować się jakimikolwiek ograniczeniami!

Wysokość od samego dołu do samej góry mierzy równo 79 cm, czyli jest to wynik odpowiedni dla całkiem dużej grupy osób. Najlepiej fizycznie sprawdzić, czy odpowiada Ci taka wysokość, by mieć stuprocentową pewność. Sporo elementów tej hulajnogi występuje w znacznie droższych modelach, chociażby zacisk. Jest to dowód, że tańszy wcale nie musi się równać z niską jakością.

Kółka natomiast mają średnicę 110mm. Tutaj nie będziemy decydować, który rozmiar jest lepszy, ponieważ każdemu pasuje coś innego 😉

 

hulajnoga MGP Carve Elite blue green.jpg podest

 

3 miejsce – MGP Kick Pro

 

 

 

Oto 3 najtańsza hulajnoga MPG, jednocześnie jedna z najlżejszych modeli! Jego waga jest najmniejsza z całej trójki, wynosi 3,1 kg. W jeździe wyczynowej liczy się każdy gram, dlatego jest to imponujący wynik. A im lżejsza hulajnoga, tym lepiej dla młodego ridera, i to pod każdym względem. Nie dość, że akrobacje przychodzą Ci z łatwością, to dodatkowo w wygodny sposób możesz ją przetransportować.

Minimalny wiek użytkownika to około 6 lat, powodem jest wysokość kierownicy – 55,8 cm, a więc dobry rozmiar dla rosnących zapaleńców. Zastosowane tu kółka mają rozmiar 110mm i tak jak pozostałe 2 modele użyty w nich materiał (poliuretan) sprawia, że jazda to czysta przyjemność. Dzięki temu możesz podbijać skateparki oraz ulice, do wyboru do koloru!

Hulajnoga jest sztywna i do tego utwardzana cieplnie całe 3 razy – skutkiem tego jest fenomenalna odporność, co przekłada się na Twoje zaufanie do niej i pewność siebie podczas wykonywania trików. MGP Kick Pro posiada kilka charakterystycznych zestawów kolorów, sam/a oceń, który pasuje do Ciebie jak ulał – wybór jest spory! 

 

najtańsza hulajnoga MGP - MGP Kick Pro zblizenie

 

 

Podsumowując, nawet najtańsza hulajnoga MGP nadal jest godna ochów i achów, ponieważ komponenty wcale nie tracą na jakości, a jazda również zapewnia Ci mnóstwo radości. Możesz śmiało spełniać marzenia i wybrać pojazd polecany przez najlepszych profesjonalistów. Jednocześnie nie musisz wydawać ostatnich oszczędności, by cieszyć się niesamowitymi doznaniami. Dzięki MGP masz więc wszystko, czego potrzebujesz. 

Dodaj komentarz